Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Dárkové poukazy

I letos jsou na provozovně v prodeji dárkové poukazy na masáže dle vlastního výběru, které jsou vhodným dárkem pro Vaše blízké nebo přátele. Jsou znovu v hodnotách 500,-  nebo 1000,- Kč.

 

_________________________________________________________

 Oznamuji svým klientům, že dne 22.3. 2014 jsem absolvovala 3.stupeń reiki.

 

reiki.jpgReiki

Reiki je učení práce s vesmírnou energií, jež ze své vlastní podstaty původu nemůže ublížit nebo být zneužita. Rei v překladu znamená vesmírný, životodárný a Ki znamená energii.
Reiki je bezpečná, jemná a nenásilná metoda praktického uzdravování. Zvyšuje energii, zmírňuje bolest, umožňuje hlubokou relaxaci a navozuje pocit harmonie.Aktivuje samoléčebný mechanismus člověka a zlepšuje též mimosmyslové vnímání. Reiki působí nejen na fyzické úrovni, ale i na úrovni duševní a duchovní. Reiki energii může přijímat každý a předávat ji může pouze člověk zasvěcený do určitého stupně reiki od reiki mistra.
Reiki je vhodnou doplňkovou terapií k lékařské péči, která v posledních letech zaznamenává velký nárůst praktikujících i oficiální nasazení např. v amerických nemocnicích. Používá ji mnoho masérů, fyzioterapeutů, zdravotních sester a lékařů.

 

 
 
 

 

 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 47860
Měsíc: 271
Den: 17